Rreth nesh

Disa informacione për restorantin tonë

HISTORIKU

Është i njohur për shërbimin dhe cilësi të lartë, tani me një hapësirë ​​të re ku momentet tuaja do të jenë të paharrueshme. Prioriteti ynë kryesor do të jetë klientët, me një sipërfaqe konsiderueshme të madhe me shpresës që kërkesat tuaja do të përmbushen në objektin e përsosur luksozë që është përgatitur për ju. Në shërbimin tonë ju do të keni një menu të përsosur e cila është përfunduar nga kuzhinier profesional dhe shërbimi është plotësisht me kamerierë profesionale, ku pastërtia do të jetë në nivel të lartë. Koha që ju do të jeni atje, ju do të merrni kujtime të bukura dhe të paharrueshme.

ARTI I TË USHQYERIT

Duke ndërthurur recetat e kuzhinave më të njohura perendimore me ushqimin tonë tradicional, përkujdesemi që cdo pjatë e servuar të jetë unike dhe mjaft e shijshme. Prej pastave të njohura italiane, picave, mishit dhe peshkut të freskët e deri te recetat sezonale vendore, ne gjithnjë ofrojmë ushqim të freskët dhe shumë të shëndetshëm. Nuk mbetet anash as vëmendja për ëmbëlsirat, shumë të shijshme dhe të vecanta. Për cdo drekë apo darkë, me me të dashurit tuaj, ju ofrojmë edhe shumë llojet e verërave dhe pijeve alkoolike, si degustues apo aperitiv.

Dëshironi të na vizitoni?

Rezervoni një tavolinë tani
Rezervo